DMG MORI is looking for Service Technicians

Postanite servisni tehnik DMG MORI!

Smo inovatorji v 42 panogah in vodilni svetovni proizvajalec obdelovalnih strojev. Naša ponudba zajema stružnice in rezkarje ter napredne tehnologije, kot so ULTRASONIC, LASERTEC in ADDITIVE MANUFACTURING ter rešitve za avtomatizacijo in celostne tehnologije.

Izdelki, ki so bili izdelani s stroji DMG MORI, se uporabljajo po vsem svetu, obkrožajo svet ali pa odletijo celo v galaksije. Kot podjetje »Global One Company« smo z več kot 12.000 sodelavci na voljo našim strankam na 157 prodajnih in servisnih mestih v 79 državah – čez vse meje.

OPIS DELOVNEGA MESTA

Naši servisni tehniki so procesom predani strokovnjaki, ki namesto težav vidijo rešitve.

Opis nalog

Servicetechniker
  • Diagnosticiranje in iskanje rešitev za številna tehnična vprašanja naših strank
  • Odpravljanje nastalih napak ter izvajanje popravil na terenu
  • Zagon strojev in komponent
  • Obsežno tehnično svetovanje in svetovanje našim strankam

Profil kandidata

  • Dokončana tehnična izobrazba z dobrim znanjem na področju mehanike, mehatronike ali elektronike
  • Tehnično strokovno znanje z dolgoletnimi izkušnjami na področju servisiranja (vzdrževanje in popravila) ali pri zagonu oz. servisiranju stružnih ali rezkalnih strojev (zaželeno je praktično znanje s stroji DMG MORI)
  • Zanesljivo ravnanje s krmilniki CNC (npr. Siemens, Heidenhain, Fanuc, Mitsubishi ali MAPPS)
  • V storitve usmerjen pristop, prijazen do strank, ter veselje do neposrednega stika s strankami
  • Zelo visoka pripravljenost za potovanje in zelo visoka prilagodljivost

Nudimo

  • Konkurenčno nadomestilo in poklicne možnosti, ki temeljijo na stabilni bazi kupcev
  • Izplačila bonusov za razvoj nadaljnjih poslovnih možnosti
  • Tehnična usposabljanja v obratih v tujini v uveljavljenem mednarodnem delovnem okolju
  • Službeno vozilo za službeno in zasebno rabo
  • Mobilno komunikacijo in IT-opremo
Prijavite se zdaj

PRIJAVITE se zdaj in postanite del dinamične ekipe!

LOKACIJE
VIDEO DMG MORI

DMG MORI – DYNAMIC . EXCELLENCE

VEČ O DMG MORI